Замовити пам’ятник з бетону у Вінниці

Відомо всім, що з давніх-давен могили загиблих людей увіковічувалися пам’ятниками. І до цього часу мі встановлюємо надгробки, щоб зберегти пам’ять про померлих родичів. На сьогодні існує безліч варіантів пам’ятників, які різняться формами, параметрами та матеріалами виробництва. Доступно придати товар з бетону, металу, мармуру. Але найбільшим попитом користуються саме перший вид матеріалу – бетонні вироби. Замовити пам’ятник з бетону у Вінниці можна від нашої компанії «Бетон Бренд», яка довготривалий час працює на ринку України і встигла зарекомендувати себе, як відповідального поставщика якісних товарів.

Чому саме пам’ятники з бетону? На це я пару основних причин, про які ми завжди повідомляємо покупців:

  1. Не вимагають постійного догляду.
  2. Не потребують щорічних фарбувань.
  3. Довговічність.
  4. Доступна цінова категорія.

По різновидах компанія «Бентон Бренд» може запропонувати клієнтам такі пам’ятники:

  • Подвійні. Вони використовуються для двох могил одночасно. Тобто, коли є потреба оздобити надгробки родичів, похованих поряд.
  • Пам’ятник – роза 8к. Він має три частини, які кріпляться між собою в єдине ціле.
  • Лавр. Пам’ятник Божа Матір, має три частини із статуєю Богородиці.
  • Дитячий.
  • Діон. Самій масивний варіант з декількох великих частин.

З усіма ми видами даних товарів можливо ознайомитися на нашому сайті, де представлені приклади робіт з детальним описом. Ви можете помітити, що товари виконуються в різних кольорових гаммах, це все виробляється по індивідуальним параметрам замовників. Гарантійний термін на верхній шар покриття становить 5 років. Якщо після спливу гарантійного строку почалося спостерігатися об лущення фарбі, то можливо придбати фарбу під колір пам’ятника і самостійно оновити поверхню.

Наші вироби доставляються у розібраному вигляді і вже на місці спеціалістами компанії монтуються. Пам’ятники з бетону мають спеціальне покриття, що довготривалий час захищає поверхню від потрапляння всередину вологи та органічних кислот, які можуть призводити до передчасного руйнування надгробка. Покриття не вигорає на сонці, не облазить і не змивається водою. Можливе необережне поводження чи механічне пошкодження, яке легко виправити самостійно.

Якщо ви все-таки вирішили замовити пам’ятник з бетону у Вінниці від компанії «Бетон Бренд», то ви отримаєте якісний товар, правильний монтаж та гарантію в  років з дати установки надгробку.

55555