Замовити бордюр з бетону у Вінниці

Необхідним елементом приватного двору є бордюр. Він може використовуватися як для тротуару, так і для проїжджої частини, а також для облаштування клумб, газонів у місцях спільного призначення – парках, скверах, тротуарних доріжок, велосипедних трасах. 

Можна із впевненістю сказати, помічаючи навесні фарбування бордюр у свіжий колір, відмічаємо велике естетичне задоволення. Адже декоративна функція – це одне з основних переваг бордюрів, але не останнє. Іншими причинами, чому так важливо замовити бордюр з бетону у Вінниці для використання на власному дворі, являються наступні:

  • Здатність бордюрів чітко розмежувати територію.
  • Контрастне фарбування, наприклад поширеною білою фарбою, виділяє місця облаштування бордюром. Так, можна досягнути зонування території по призначенню.
  • Використання бордюри на магістралях спільного користування, запобігає передчасному руйнуванню дорожнього покриття, продовжую термін придатності без додаткових ремонтних робіт.
  • Незамінний елемент для саду та парку. Він розбиває територію на зони відпочинку, обмежуючи прохід по газонах та клумбах.

Компанія «Бетон Бренд» пропонує своїм клієнтам для покупки багато різновидів бордюр. Всі вони мають індивідуальні параметри та декоративні особливості.

 Яка різниця між садовими та дорожніми бордюрами? Адже, покупець може і не знати відмінності. Повідомляємо, що ці два види все ж різняться. Садовий бордюр має декоративну функцію для чіткого підкреслення краси зонування території, виділення доріжок від газонів та клумб. Він має менші параметри з мініатюрними габаритами. А ось дорожній бордюр уже більш масивний, адже за допомогою його оздоблюють паркінги, траси, дороги місцевого значення, прибудинкові території. Тому і дорожній бордюр виготовляють з більш стійкого і міцного бетону.

Виробництво бордюри досягається методом вібропрасування бетону, який визнаний більш ефективнішим і якісним. Тому і має високу міцність, стійкість до механічного пошкодження, до впливу навколишнього середовища. Ціна на бордюр також залежить і від форми товару, його декоративного обрамлення, кольорового різновиду. На нашому сайті клієнти мають змогу ознайомитися з повним асортиментом бордюр, де відмічається широкий вибір позиції на будь-які забаганки. Якщо виникають деякі питання щодо індивідуального замовлення, можна звернутися до менеджери компанії, які розкажуть про всі деталі та умови замовлення. Завжди раді виконати нестандартні рішення клієнтів, тому і маємо високий рівень сервісу.

55555