Як вибрати якісне накриття на стовпи та огорожу?

накриття на паркан

Займаючись благоустроєм території, необхідно продумати все до найменших деталей, щоб ваша присадибна ділянка виглядала довершеним дизайнерським об’єктом. Важливе місце тут займає огородження вашої ділянки, яке захищає ваші володіння від посягань та сторонніх поглядів.

Будь-яка огорожа буде виглядати краще та багатше, якщо встановити спеціальні накриття на стовпи паркану. Ця невеличка, але важлива деталь, потрібна як для декоративних цілей, так і для функціональних — захисту вашої огорожі.

Звичайно, ви прискіпливо підбираєте тротуарну плитку для подвір’я, вібролитий паркан для огородження та дуже часто легко забути про такі невеличкі деталі як накриття на огорожу. І справа тут не лише у досконалості та довершеності. Такий виріб з бетону як накриття на стовпи та огорожі захищають стовпи та паркан від усіх погодних явищ — дощу, снігу, граду — кришка запобігає попаданню води та забрудненням. Накриття подовжує життя огорожі, не дає матеріалам руйнуватися та ваша огорожа довше виглядає як нова.

паркан і стовпи

Ще одна важлива функція ковпаків це єстетична функція. Адже паркан — це візитівка власника будинку та ділянки, по ньому дуже часто складають думку про його власника. Накриття на стовпи допоможуть покращити дизайн вашої огорожі та нададуть їй красивіший і поважний вигляд.

Не забуваємо також про збереження ваших коштів — адже паркан, стовпи якого накриті ковпаками, або огорожа з накриттям менше руйнуються від погодних умов, що утримує вас від додаткових витрат на реставрацію огорожі та підтримку паркану у належному вигляді. Тобто ви не витрачаєте свої гроші та час на ремонт, що не може не радувати. І ви можете витратити зекономлені кошти на щось інше, наприклад придбати щось з архітектурного дизайну для вашого подвір’я.

дім та паркан навколо бетонбренд

Як же вибрати саме якісне накриття на стовп чи огорожу? Звернутись до компанії Бетонбренд! Саме у нас є великий вибір будь-яких видів накриття огорожі, саме під ваш паркан.

Але насправді, ви самі зможете підібрати ковпаки на огорожу, і ми розкажемо вам як.

Фактори, які враховуються при виборі накриття, це матеріал з якого виконана ваша огорожа та її форма. І далі, враховуючи дизайн вашого паркану, обираєте ковпак що вам подобається — простий, з елементами, кольоровий тощо. Вони можуть бути простими рівними чи у вигляді конусів.

Також існують парапети, якими ви можете накривати огорожу. Вони мають продовгувату форму та можуть бути різної довжини.

бетонбренд накриття на стовпи

Усі вироби виготовлені за допомогою технології вібролиття та мають відмінну якість та витривалість — є морозостійкими та міцними.

Вібролиті накриття на стовпи та огорожі від компанії Бетонбренд це висока якість продукції , яка поєднує у собі відмінні характеристики виробів та привабливий та різноманітний зовнішній вигляд, а наші спеціалісти завжди допоможуть вам підібрати найкраще рішення для вашого паркану!

 

55555