Утеплення стін

Утеплення стін від якості утеплення будинку залежить, скільки вам доведеться витрачати електрики, газу або деревини, щоб обігріти Ваш будинок. Утеплення будинку може вам скоротити витрати на 50-80% коштів , які ви платите за опалення.

Дуже важливо визначитися з тим, який спосіб утеплення стін необхідний саме вашому будинку. У цьому випадку фахівці компанії Бетон Бренд вам зможуть допомогти , навіть якщо у вас вже є будівельна бригада, яка вироблятиме роботи з утеплення фасаду, то ще одна думка зайвим ніколи не буде.

Спочатку будь-яка споруда житлового або офісного типу не володіє необхідною теплоізоляційної стійкістю і в холодні зими, продувається північними вітрами, втрачає до 40-50% тепла. Природно, ні про який комфорт в такому приміщення мріяти не доводитися. Відшкодовувати втрати тепла залишається тільки підвищеним використанням енергоресурсів, які в наш час коштують зовсім не дешево.

Що ж, досить мерзнути в холодних «стінах» пора привести свій будинок в порядок, перетворити його на райський куточок. Що нам для цього потрібно? Трохи чарівництва і зовсім не багато грошей. Так-так, ми не будемо зводити товсту фортечну стіну для захисту від холодів і вітру — це вже навіть позаминуле століття, займемося такою справою, як утеплення стін і постараємося в ньому досягти успіху.

Відзначимо відразу, що стіни можна утеплювати як зсередини, так і зовні будинку. Такий підхід дозволяє варіювати коефіцієнт теплоізоляції огороджувальної конструкції. Розглянемо докладніше плюси і мінуси утеплення стін зсередини і зовні будинку.

Утеплення стін всередині приміщення. Насправді такий вид утеплення не оберігає стіни від впливу перепадів температур, так як вони залишаються у відкритому стані і схильні промерзання, впливу вітру і т.д. Виникають проблеми з виведенням назовні водяної пари, так як між стіною і утеплювачем утворюється конденсат.

Утеплення стін із зовнішньої сторони. Стіни не схильні до дії перепадів температур і добре зберігають тепло. Точка роси знаходиться за стіною, у зовнішньому теплоизолирующем шарі, що повністю виключає утворення конденсату. Стіна залишається сухою.

55555