Теплі фасади у Вінниці

Кирпич шагрень

480х480 мм

Рваний камень

480х480 мм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багаторічний досвід застосування теплих фасадів як фасадних утеплювачів на основі пінополістиролу вже протягом декількох років впевнено лідирує на Україні серед ефективних енергозберігаючих та безпечних для здоров’я людини матеріалів для облицювання будинків, котеджів.

Утеплення фасаду — завдання, яке можна вирішити теплими фасадами. Утеплення подовжує повноцінне функціонування всіх внутрішніх систем будови, підвищує якісний рівень житла, зменшує витрати на його експлуатацію та витрати на енергоносії .

Коли застосовуються фасадні термопанелівід компанії Бетон Бренд , то не тільки підвищується термоізоляція Вашого будинку в кілька разів, але й відбувається економія часу і коштів на монтажні роботи, оскільки теплі панелі монтуються самостійно без спеціальних навичок.

Полімеро-піщані термопанелі
Фасадні термопанелі на основі пінополістиролу із застосуванням полімерпіщаної плитки — енергозберігаючий облицювальний матеріал з високими функціональними показниками якості.
Ви перебуваєте в пошуку правильного економічного рішення щодо Вашого утеплення будинку і облицювання фасаду?

Тоді Ви на вірному шляху!
Термопанелі від компанії Бетон Бренд — незамінний матеріал для естетичного та якісно привабливого утеплення будинків.

Полімерпіщані термопанелі нашого виробництва мають такі відмінні риси:
• застосування полімерпіщаної фасадної плитки;
• вдосконалена технологія спайки пінополістиролу і плитки без добавок клею, смол і т.д.
Термопанелі від компанії Бетон Бренд виділяються довговічністю порівняно з іншими видами утеплення , а ціна при цьому вдвічі нижче. Не вірите? Пропонуємо Вам переконатися самим.

1423396239_montag_1

Монтаж
 
Пропонуємо Вам не тільки вдосконалену технологію утеплення фасаду (стін) будинку, але і спрощений його монтаж
 
Термофасадние панелі (термофасад) — це вже готові панелі, які просто потрібно правильно змонтувати на Ваш фасад, прогрунтувати і пофарбувати.
 
Монтаж термофасадних панелей досить швидкий і технічно простий, а це економить кошти за рахунок скорочення витрат на оплату праці працівників і зменшення простоїв лісів.
 
Кожна плитка нашого фасаду кріпиться до стіни 4-ма анкерами (один анкер витримує навантаження 130 кг. Помножте цю цифру на 4 і Ви побачите, що кожна плитка витримає навантаження більше 0,5 тонни !!!).
 

 

Будь забудовник, не кажучи про професіоналів, зможе просвердлити отвори і закріпити плитку до стіни. Цим досягається не тільки висока швидкість обробки, але і знижуються витрати на монтажі! Навіть початківець будівельник в день може укласти мінімум 20 квадратів! А після монтажу фасаду — як при укладанні кахлю — шви і місця кріплення легко закладаються згідно наших рекомендацій!
 

 

Після цього можна покрити стіни фасадною фарбою будь-якого кольору, або залишити його світлим. Це справа Вашого смаку! Будинок буде не просто теплим, красивим, надійним, але і не схожим на інші будинки.
55555