Сходинки з бетону у Вінниці

Ступень

700х350х35, 1200х340х38, 1400х340х38, 1500х330х38, 1500х350х38 мм

Підступень

700х110х25, 750х140х25, 700х150х25, 600х110х25, 1200х150х30 мм

Міцна щабель з підсходинкою має надійну конструкцію, так як краще кріпиться до сходового прольоту. Ця архітектурна форма має великі розміри, завдяки чому чудово підходить для облаштування широких сходів, де можуть розминутися кілька людей.
Подступенок призначений для підвищення міцності конструкції, і продовжує термін її експлуатації. Сходинки з часом практично не зношуються, не втрачають первинний колір і вихідну форму, а також слабо схильні до ерозії. Виріб для використання в кліматичних умовах різних міста , так і  витримує різкі перепади температури і сильні атмосферні опади.
 
Чудових експлуатаційних властивостей матеріалу ступенів вдалося добитися за рахунок застосування технології вібролиття. Суть вибролитья полягає в тому, що бетонна суміш піддається вібраційної обробці, що істотно покращує її характеристики.
 
Так як бетон — поширина  сировина, ціна продукції знаходиться на прийнятному рівні. Крім того, в процесі виготовлення ступенів вихідний матеріал змішується з пластифицирующими добавками. Ці речовини запобігають руйнуванню бетону при контактах з хлоридами, збільшують його морозостійкість і влагонепроницаемость.
 
Готовий продукт відповідає державним і міжнародним вимогам у сфері будівництва, і придатний для використання в столичному регіоні України.
 
У нашій компанії Бетон Бренд Ви зумієте купити високоякісні великі щаблі з подступенками. Ці вироби виконані за сучасними технологіями, тому знамениті своєю довговічністю і надійністю.

Міцна сходина з підсходинком має стійку конструкцію, оскільки якісніше прикріплюється до сходової клітини. Вона великогабаритна, тому ідеально підійде для широких сходів, на яких потрібно розминутися декілька людям.

Призначення підсходинка полягає в тому, щоб підвищувати міцність конструкції та подовжувати її експлуатацію. Сходинки в процесі каристування майже не зношуються, зберігають початковий колір та первинну форму, мало підлягають ерозії. Цей виріб можна використовувати в різноманітних кліматичних поясах, оскільки він здатен витримувати значні стрибки температури та рясні  опади.

Чудові експлуатаційні властивості сировини сходів змогли отримати завдяки застосуванню технології вібролиття. Процес вибролиття проходить таким чином: бетонна суміш підлягає вібраційній обробці, яка набагато підвищує її фізико-хімічні характеристики.

Оскільки бетон — поширена сировина, то вартість продукції зберігається на конкурентоспроможному рівні.
Під час виготовлення сходів первинну сировину змішують з пластифікуючими домішками. Вони захищють бетон від руйнування під час контакту з хлоридами, покращують його стійкість до морозів та вологи.
Готові сходинки відповідають державним та міжнародним стандартам у сфері будівництва.

У нас ви зможете придбати високоякісні великі сходинки з підсходинками. Вони виготовлені за сучасними технологіями, тому славляться своєю довговічністю та надійністю.

55555