Сходинки з бетону у Вінниці

Бетонні сходи розміщують як на внутрішніх сходових прольотах, так і на зовнішніх. Бетонні сходи, які пропонує наш магазин міцні, мають відмінну стійкість від можливого різкого перепаду температур. Кожна ступінь — це окремо взята деталь. Усі сходинки тут виготовляють з кріпленнями.

Бетонні сходи, на відміну від дерев’яних або залізних, безшумні. Рухатися по ним одне задоволення, вони не хитаються і не скриплять, подібно до дерев’яних. Їм не страшна корозія, як залізним. Їх довговічність визначається характеристикою: «практично вічні».

Порівнюючи заводське виготовлення з кущовим (своїми руками), можна сміливо стверджувати: перший варіант кращий:

  • установка і збірка займає набагато менше часу, ніж монолітний спосіб виробництва;
  • немає залежності від сезону і погоди;
  • виріб заводський якісніший, тому що витримані всі умови технології, здійснюється постійний експертний контроль якості.
  • при використанні збірних ступенів можна експериментувати з формами конструкції сходів.

Сходинки бетонні ціна.

Ми піклуємося про наших клієнтів, тому щаблі бетонні ціну мають цілком прийнятну. Вартість їх виготовлення визначається маркою вироби і розмірами. Вони витримують великі навантаження, так як виконані з бетону високого класу. Мають гладку лицьову поверхню. Наші фахівці завжди допоможуть розрахувати кількість ступенів, враховуючи їх розміри, конструкцію сходів і можливі накладні деталі.

Вся продукція, представлена в нашому каталозі, суворо регламентована по ГОСТу. Придбати товар легко, замовивши його на сайті. Це максимум зручно, так як займе трохи часу.

Сходинки з бетону у Вінниці, які ви придбаєте в нашому магазині, прослужать вам доволі тривалий термін, при цьому будуть радувати вас своїм зовнішнім виглядом

55555