Пам’ятники з бетону у Вінниці

Щоб увічнити пам’ять про минулих людях, на їх надгробках встановлюють пам’ятники з фотографією. Існує кілька видів таких виробів: з металу, бетону або мармурової крихти. Найбільший попит мають пам’ятники з бетону, на що є кілька причин. По-перше, на відміну від металевих, вони більш довговічні і не вимагають догляду. По-друге, ціна пам’ятників з бетону набагато доступніша виробів з мармурової крихти. Таким чином, вони виходять золотою серединою між дешевими і недовговічними металевими і дорогими мармуровими пам’ятниками.

Якщо ви шукаєте пам’ятники з бетону у Вінниці, ми вам неодмінно допоможемо.

Види пам’ятників з бетону.

Виробництво пам’ятників з бетону налагоджено в нашій компанії, і сьогодні ми можемо запропонувати кілька видів таких виробів:

подвійний — призначений для установки на два надгробки. Виріб має дві квіткарки і одну загальну пам’ятну плиту для фотографій;

роза — 8к, складається з трьох частин. Нижня частина це квіткарка, верхня — хрест, і між ними тумба;

лавр — Матір Божа, теж складається з трьох частин, але замість хреста роль верхньої частини виконує стела;

дитячий, складається тільки з квіткарки і стели;

діон, масивний пам’ятник, що складається з величезної квіткарки і хреста великих розмірів.

Детально вивчивши в нашому каталозі товарів пам’ятники з бетону, на фото ви помітите, що вироби пропонуються за все в різних колірних варіантах. Колір фарби підібраний таким чином, щоб вона імітувала благородні метали. Гарантія на фарбування становить 5 років, саме протягом такого строку шар не буде руйнуватися. Для його відновлення досить придбати спеціальну фарбу, відповідну рідного кольору, і самостійно оновити шар. Вироби доставляються в розібраному стані і всі частини необхідно зібрати безпосередньо за місцем під час монтажних робіт.

55555