Декоративні набірні стовчики у Вінниці

«Волна»

370х370х34 мм(33 кг)

«Камень»

250х250х34 мм (21 кг)
370х370х34 мм (35 кг)

Набірний бетонний стовп для забору — свого роду конструктор, що складається з декількох бетонних блоків, види і розміри яких різноманітні. Висота складального стовпа, як і забору, залежить від кількості цих блоків.

Види бетонних блоків:

  • цокольна плита — надійно фіксує паркан без фундаменту, є перемичкою між складальними бетонними стовпами;
  • тумба — підстава для стовпа. Необхідна при монтажі в умовах відсутності фундаменту. Монтується разом з цокольною плитою;
  • центральний блок забору — класичний або фігурний (два види малюнка);
  • кришка — завершальний елемент набірного бетонного стовпа, закриває його зверху і надає закінчений вигляд;
  • капітель — декоративний, необов’язковий елемент. Використовується під кришкою, а також біля основи стовпа;
  • блок-фундамент — декоративний парапетний блок для межстолбового простору, прикрашає паркан і є сполучною елементом між бетонними стовпами;
  • кришка для блок-фундаменту — декоративна кришка для блок-фундаменту (парапетного межстолбового блоку).

Ми пропонуємо складальні бетонні стовпи, виготовлені за технологією сухого вібропресування бетону. Такий технологічний процес дозволяє отримати якісний і довговічний матеріал, що не вимагає ніякої додаткової обробки і спеціального догляду протягом довгих років. Як і самі стовпи, форми для них виготовляються нашими фахівцями. Вартість монтажних робіт обмовляється окремо. Ви також можете змонтувати наші вироби самостійно.

Декоративні набірні стовчики з бетону у Вінниці, вам варто звернутися за допомогою до нас. У нас знайдете ширкий асортимент вибору, що дозволить втілити в життя будь-які ваші архітектурні фантазії. Якщо знадобиться допомога з вибором можете коли завгодно звернутися до наших спеціалістів.

55555