Бордюри з бетону у Вінниці

Бордюр декоративный №1

605х265х43 мм

Бордюр декоративный №2

605х265х43 мм

Бордюр «Виноградная лоза»

605х265х43 мм

Бордюр

600х350х50 мм

Бордюр радиальный «Бут»

460х110х132мм Из 8 штук — Круг диаметром 1200 мм 13,5 кг

Бордюр радиальный «Камни»

600х130х80 мм Внеш.д.870мм Внутр.д-620мм 11 кг

Бордюр

600х185х40 мм

Бордюр прямой «Камни»

500×125×75 мм 9,5 кг

Бордюр угловой «Камни»

ширина: 125 мм 280×280×75 мм 8 кг

Бордюр

600х250х40 мм

Бордюр «Бут»

500х130х110 мм 10 кг

Бордюрчик декоративный

505х199х40 мм

Бортовий камінь у побуті більше відомий як бордюр. Це необхідний
елемент облаштування, як проїжджої частини, так і тротуару. Крім того, бордюр використовується і там, де транспорт не ходить — для розмежування газонів від пішохідних доріжок у парках і скверах, а також при облаштуванні клумб.
Бордюрний камінь і його призначення
Спостерігаючи навесні, як робочі фарбують дорожні бордюри і оновлюють свіжою фарбою бортовий камінь пішохідних зон, неможливо не відзначити естетичне значення цього елемента. Але візуальний ефект — не головне його гідність.
• По-перше, дорожній бордюр чітко розмежовує автомагістраль і пішохідні доріжки. Використання бортового каменю дозволяє чітко бачити межі дорожнього полотна, що дозволяє запобігати аваріям.
• По-друге, традиційна забарвлення бордюрного каменю в білий колір — відмінний контраст на тлі темного дорожнього полотна. При огляді великої ділянки міської вулиці саме бордюр є орієнтиром, структуруючим вулицю на зони і ділянки.
• По-третє, використання магістрального бордюру запобігає передчасному руйнування та розмивання дорожнього полотна. Ця проста міра дозволить продовжити термін його служби.
• По-четверте, бордюрний камінь незамінний в садах і парках. Він як  можна краще підходить для розбивки території на клумби та газони , відмінно підтримуючи їх форму і не даючи розсипатися і міняти обриси.
Асортимент заводу представлений великою кількістю позицій бортового каменю. Кожна з них має свої індивідуальні параметри за формою і габаритами.
Бордюр садовий і дорожній: в чому різниця?
Садовий бордюр, насамперед, виконує декоративну функцію — чітко окреслює форму клумб і газонів, виділяє доріжки і запобігає руйнуванню їх облицювання — тротуарної плитки або асфальту. Цей вид бортового каменю відрізняється мініатюрними габаритами.
А ось для облагороджування стоянок, паркінгів, майданчиків, доріг, прибудинкових територій використовують більш високійдорожний бордюр. Зважаючи підвищених вимог щодо міцності, при монтажі дорожнього борту часто використовується бетонну основу. Всі види бортового каменю на заводі ЗБВ-4 виробляються в строгій відповідності з діючими ГОСТами і ТУ.
Бордюрний камінь: ціна залежить від трудомісткості виготовлення
І садовий, і дорожній та магістральний борт виготовляється методом вібропресування, визнаним найефективнішим. Отриманий таким чином бортовий камінь відрізняється неперевершеною міцністю.
Пресовані ЗБВ відрізняються не тільки довговічністю, але і невибагливими вимогами до експлуатації. Це особливо актуально при виробництві дорожніх робіт на магістралях з дуже інтенсивним рухом.
Практика показує, що експлуатаційні характеристики пресованого дорожнього борту набагато вище. До того ж такий бортовий камінь виходить більш стійким до атмосферних, фізичних і хімічних впливів, ніж литий аналог.
Ціна на бордюрний камінь обгрунтована не тільки технологією виробництва, але й відмінністю форм продукції.  В компанії Бетон БРЕНД всі позиції забезпечені не тільки детальним зображенням, а й позначеннями розмірів всіх сторін виробів.
При розміщенні замовлення співробітники компанії допоможуть підібрати потрібну комплектацію, вибрати оптимальну модель борту і зарезервувати необхідну його кількість.
55555