Бордюри з бетону в Вінниці

Бордюри покликані виконувати не тільки частину практичних функцій, зміцнюючи покриття доріжок і тротуарів, а й створювати приємний естетичний вигляд. Наприклад, вони можуть посилювати акцент на красі садової клумби або інших ділянок прибудинкової території. Причому, майстерно правильно укладені бордюри надають території набагато доглянутий і акуратний зовнішній вигляд, який гармонійно поєднується з матеріалами і квітами тротуарної плитки, бруківки або асфальтного дорожнього покриття. Бордюри добре вписуються в ландшафт садових ділянок, в розташування навколишніх дерев, рослин і газонів. Дуже часто господарі домоволодінь, заміських котеджів використовують бордюри в оформленні садових доріжок, тротуарів, прибудинкової території, квіткових клумб.

Так як на бордюри доводиться значне навантаження, виготовляють їх з міцніших матеріалів, що мають здатність тривалий час добре виконувати всі свої функції.

Головною функцією тротуарного бордюру є чітке розмежування пішохідних доріг від автомобільних магістралей. Причому бордюри тротуарні грають велику роль в створенні загального зовнішнього вигляду тротуарних доріжок. Напевно, все будуть згодні з тим, що неукріплена бордюрами тротуарна плитка виглядала б дуже неестетично, а також була б нестійкою.

До числа незаперечних переваг бетонного бордюру слід віднести:

тривалий термін експлуатаційної служби;

наявність можливості виконання фрагментарних ремонтних робіт в разі пошкодження одного або деяких бордюрів;

широке застосування для благоустрою стоянок, майданчиків літніх кафе, площ, тротуарів, під’їзних шляхів.

Так само в нашому магазині ви знайдете широкий асортимент вибору бордюрів з бетону в Вінниці: для саду, для газону, для клумби.

55555