Архітектурний декор

Підприємство Бетон Бренд виробляє термопанелі, архітектурний декор, паркани ,накритя на огорожі, бордюри,сходинки та багато іншого , розробляє та виконує індивідуальні замовлення по виготовленню нестандартних декоративних елементів. Матеріалом для виготовлення термопанелей та елементів архітектурного декору є зрощення пінопласту з бетоном, що являється вже готовим виробом до монтажу .Акриловим сіліконом обробляються стики панелей де він забезпечує стійкість до морозу, води , спеки та різних окислень , після чого будівля фарбується декоративною фарбою. Фахівці підприємства дають професійну консультацію з монтажу та виконанню дизайн-проекту.

Всі елементи архітектурного декору легкі і транспортабельні. У мінеральній штукатурці наявність пластифікатора забезпечує еластичність матеріалу. Він не рветься і не тріскається. Покриття з кварцового декоративного піску легко грунтується і фарбується фасадною фарбою.

Для прикраси Вашої території та облагородження будівель пропонується безліч декоративних елементів. Декорування надає будь-якій будівлі красиві і закінчені обриси, фасад набуває оригінальність і свого унікальний стиль.
Фахівці компанії Бетон Бренд допоможуть вдало підібрати декоративні елементи, які завершать єдиний гармонійний вигляд будинку.

 

55555