Пам’ятники з бетону у Вінниці

Пам’ятники, виготовляються з цементу марки 500, перевіреного проізводітелем.Каждая одиниця вироби армована дротом діаметром 5,5-6,5 мм. В основі бетону-гранітний щебінь.

Вироби оброблені покриттям, яке забезпечує  захист від води і кислот; усуває хімічну корозію бетону; упрочняет верхній шар і покращує властивості виробу в результаті глибокого проникнення в підставу бетона.

Памятнікі не вимагають додаткового фарбування на протязітривалого  терміну експлуатації .Так як покриття з часом не вигоряє на сонці, не змивається водою і не облазить під впливом навколишнього середовища, то пам’ятники завжди мають доглянутий від.Виробниче підприємство Бренд Бетон  дає гарантію, що протягом 5 років з моменту продажу він несе повну матеріальну відповідальність за якість виробу.

Пам’ятники – це вираження нашої скорботи за близькою людиною, остання данина тому, хто покинув цей світ. Звичайно, вони не можуть виразити весь біль втрати, проте зроблять ошатним місце останнього спочинку покійного. Саме тому ми намагаємося максимально чуйно підійти до кожного клієнта та допомогти йому в цю скрутну хвилину, а саме підібрати той виріб, який найбільше виразить його почуття та стосунки з покійним.

Бетонні пам’ятники «Бетон Бренд» виготовляються з цементу марки 500, перевіреного виробником. Кожен виріб армований дротом діаметром 5,5-6,5 мм. В основі бетона лежить гранітний щебінь.

Пам’ятники оброблені спеціальним покриттям, яке забезпечує захист від води і кислот, запобігає хімічній корозії бетону, зміцнює верхній шар та поліпшує властивості виробу в результаті глибокого проникнення в основу бетона.

Пам’ятники не потребують додаткового фарбування протягом тривалого часу. Завдяки тому, що покриття з часом не вигоряє, не змивається опадами і не облазить під впливом природних чинників, пам’ятники завжди мають доглянутий вигляд. Виробниче підприємство «Бетон Бренд гарантує», що протягом 5 років з моменту продажу воно несе повну матеріальну відповідальність за якість виробу.

55555